»

Eryaman Kanepe Koltuk Döşeme

Eryaman Koltuk döşeme Kaplama

Eryaman Koltuk döşeme Kaplama

Eryaman Koltuk Döşeme Atölyesi

Tüm yıpranmış ve artık modelinin ve kalitesi’nin değişmesine karar verdiğiniz koltuklarınızın yüz modelinin nasıl olduğunuzu katoloğumuzdan seçmeniz yeterli olacaktır. Koltuk döşeme konusunda kendi tecrübesini ve uzmanlaşmış kardosunu kanıtlamış bir koltuk döşeme firması olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Koltuk döşeme camiasında doğru anlamda müşterinin istediğini birebir yapılması oldukça zor olan bu sektörde isteğe uygun ve birebir istenilen işin başarılı bir biçimde teslim edilmesi’nin de keyfini çıkaracaksınız. Koltuk döşeme modellerimiz ve koltuk yüzü modelleri konusunda her geçen gün yaptığımız değişiklerle sizlere farklı farklı yenilikle sunmayada çalışıyoruz.

Eryaman Koltuk Döşeme, Yenileme, Tamir Servisi‘mizde yenileme, kumaş döşeme yaptıracağınız ürün hakkında bilgi almak için İletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilir veya resim yükle butonundan ürününüzün resmini göndererek görsel detayı,fiyatlandırma hakkında bilgi alabilirsiniz.

 • Koltuk Döşeme
  Kumaş ve Sünger değişimi
  İskelet Onarımı
  Cila,Boya,Varak ,Yaldız
  Koltuk Takımınızın İncelemeye Alınması
  Size Değişik Çözümler Sunulması
  Koltuklarınızın Yepyeni Bir Görünüm Kazanması
  Minder, Kırlent, Yastık
  Deri Kaplama Yapımı
  Yastık,Puf Yapımı
  Ve daha fazlası için arayın görüşelim

Koltuk döşeme atölyesinde konusunda uzman yetişmiş kadromuz ile ev ofis oturma gruplarınızı, puflarınızı, yatak başlıklarınızı dilediğiniz renk ve desendeki kumaş çeşitleri ile yeniliyoruz.

Kullanmaktan zevk aldığınız mobilyalarınızın verniklenmesi, cilalanması, boyanması, renk değiştirilmesi hizmetlerinide veren Eryaman Koltuk Döşeme, Yenileme, Tamir Servisi, elinizde bulunan antika mobilyalarınızın değerini ve özelliğini kaybetmeden yenilenmesi ekonomik bir şekilde kullanımınıza kazandırılması konusunda hizmet vermektedir. www.koltukdosemeciEryaman.com

Eryaman İstikbal Mobilya Özel Servisin’de şıklığın farklı yüzleriyle işlendiği konforlu tasarımların, fonksiyonel detaylarla zenginleştirilmiş oturma gruplarının tamiri, kumaş döşeme işlemi alanında uzman kadromuz ile gerçekleştirilmektedir.
Alabildiğine şık, rahat ve keyifli bir yaşam için farklı koltuk ve kanepe kumaş döşeme alternatifleri sizi bekliyor.
detaylı bilgi için arayınız.

Özel ölçülerde; evinizin, odanızın, büronuzun istediğiniz mekanınızın yer durumuna göre oturma ürünleri..
Modern, klasik ve avangart tarzlarında Koltuk takımı, Köşe takımı, Yataklı sandıklı ve normal Kanape, Tekli koltuk, Berjer, Puf, Sandalye..
İmalatı, tasarımı ve yapımında kullanılan ağaç seçimi ile gürgen iskeleti, yapım aşamasında kullanılan sünger yoğunluğu (dansite)..
Kumaş seçenekleri ile leketutmaz, su geçirmez, kolay temizlenebilen, antibakteriyel, güç tutuşan, solmayan, fitalatsız, ipek dokulu..
Görsel süslemesinde kullanılan tasarım aksesuarları Kordon, Fırfır, Püskül, Saçak, Kabara, Broş ve Parlak taş..
Sizin istekleriniz doğrultusunda tasarım seçenekleri ile yeni ürünlerde 5 yıl garanti ile hizmetinizdeyiz..

KOLTUK KANEPE SANDALYE DÖŞEME VE YENİLEME

Modern ev, ofis, restorant, otel vb. yerlerde kullanılan koltuk ve oturma gruplarının kumaş döşeme, yenileme işlemini ; Eryaman Eryaman Kanepe,Koltuk Döşeme Atölyemizde geniş model çeşitleri ve kaliteli döşeme ustalarımızın verdiği güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

İlkeli hizmetimizin neticesinde, müşteri kitlemizin bize olan güveni sayesinde geldik. Siz müşterilerimizin her türlü döşeme, tamir, imalat isteklerine hazır olup, değişik modeller üretmek ve mekanlar düzenlemek için, güvenilir alt yapısıyla görüş ve isteklerinize açıktır.

 

Warning!

Başlıca Hizmetlerimiz

• Her çeşit (modern, klasik, dobi klasik) koltuk döşeme, koltuk tamiri, yüz değişimi ve cila bakımları.

• Ev, işyeri, otel, hastane, cafe vb. mekanların oturma grupları kumaş döşeme, tamir ve yenilenme işleri.

• İstenilen ölçüde ve istenilen modelde kanepe, koltuk takımı, köşe takımı gibi birinci sınıf sünger ve malzemeler kullanılarak uzman ustalar tarafından yapılmaktadır.

Eryaman Koltuk Döşeme:

bannerust